Select Theme
Custome Color 1
Custome Color 2
Box-Layout
Background Pattern

custome background also available in admin.

Background color
Wow Animation Enable
Left Stickt Enable
Right Stickt Enable
Menu Enable

PREČO BEAUTY KARA?

„My vieme, že každá žena je krásna avšak niekedy potrebujeme túto prirodzenosť a krásu niečim ešte jednoducho podčiarknuť a práve preto sme tu MY, ktorí Vám pomáhame z dostupných zdrojov vyzdvihnúť tieto miesta, aby ste sa cítili ešte krajšie a mladšie!“

Snažíme sa každej žene pomôcť s jej požiadavkami, otázkami alebo nejasnosťami ohľadom produktov, pretože Vám chceme individuálne odporučiť tie typy krémov, make-upov, očných tieňov, špirál alebo rúžov ktoré Vám sadnú presne na Váš typ pleti/pokožky. Ponúkame Vám známe svetové značky po ktorých je stále viac a viac dopyt, ale taktiež Vám vieme ponúknuť lokálne značky, ktoré je niekedy ťažko objednať a zohnať na našom trhu.

Organizujeme taktiež často rôzne súťaže, ktoré sa pravidelne uskutočňujú na našom instagrame beautykara_official, do ktorých sa môže každá z Vás zapojiť a vyhrať zaujímavé ceny. Radi Vám pomôžeme s Vašimi otázkami aj tam keďže vieme, že cez sociálne siete komunikujete s nami stále častejšie. Okrem pravidelných súťaží Vám ponúkame zľavy, ktoré potešia nejednu ženu.

Vaša krása je v dobrých rukách a nás baví sa o ňu pravidelne starať!